www.cvonline.hu

Junior hálózatüzemeltető

  • A hirdetés 761 napja lejárt

A QuaesTel Kft.

a QUAESTOR Csoport tagjaként munkatársat keres

junior hálózatüzemeltető

munkakör betöltésére

 Feladatok:

  • rendszerüzemeltetési és támogatási feladatok ellátása;
  • kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése;
  • Linux, VMware szakértelem megjelenítése és hasznosítása rendszerüzemeltetésben;
  • együttműködés más szakterületekkel és a cég kollégáival;
  • aktív, kezdeményező részvétel az üzemeltetői csapatban.

Elvárások:

  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker- és megoldás orientáltság;
  • jó kommunikációs készség;
  • rugalmasság;
  • Linux, VMware szerverüzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • Desktop üzemeltetésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
  • ügyviteli rendszerben szerzett üzemeltetési tapasztalat;
  • legalább középszintű hálózati ismeretek;
  • középszintű szerver-hardver ismeret;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • angol nyelvtudás;
  • mobilitás, B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet;
  • változatos és önálló munkavégzés;
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő