www.cvonline.hu

JUNIOR HÁLÓZATI BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTMENEDZSER

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 778447
lejárt

  Ügyfelünk egy ismert európai cégcsoport magyarországi egysége, mely évek óta sikeresen működik a hazai piacon.
IT csapatuk további bővítéséhez, valamint hálózatuk további biztonságos működtetéséhez keresünk most számukra mérnöki pozícióba olyan szakembert, aki már legalább 1-2 éves biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalattal is rendelkezik, valamint a CISCO eszközöket jól ismeri az alábbi pozícióba:

JUNIOR IP BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:

  • A fő feladat: a IP csoport szenior és junior tagjainak támogatása a meglévő biztonságtechnikai rendszerek feltérképezésével, újak bevezetésével.
  • Az IP hálózati folyamatok feltérképezése, átvizsgálása biztonságtechnikai tekintetben
  • A folyamatok fejlesztése, a hálózat folyamatos biztonságosabbá tétele
  • Üzemeltető szakemberek támogatása, a hálózat eszközeihez, rendszereihez tartozó rendszeres üzemeltetési tevékenységek és létesítési feladatok végrehajtása
  • Hibajegyek figyelése, felmerülő problémák megoldása

Elvárások:

  • Mérnökként szerzett felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Angol nyelv szakmai ismerete
  • 1-2 éves hálózatüzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • Hálózati biztonságtechnikai területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • CISCO eszközök mérnöki ismerete

Előnyök:

  • CCNA, CCNP ismeretek, vizsgák

Juttatások, ajánlat:

  • Szaktudáshoz mérten versenyképes bérezés, juttatási csomag tartozik a pozícióhoz.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Biztonság/Kockázat menedzsment
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzával pályázzon rá!
  • A pozíció egy önálló, kihívásokkal teli pozíció, de nem vezetői: 2 éves szakmai tapasztalattal már betölthető, a bérezés is ehhez mérten versenyképes.
  • A munkavégzés helye: Budaörs

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest