www.cvonline.hu

Junior hálózatépítési projektmenedzser

  • Az állásajánlat lejárt.

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. A cégcsoport fejlődésének köszönhetően, kiváló szakembereink körébe, most Kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatkör:
Strukturált és optikai hálózatépítési projektek előkészítésének és megvalósításának teljes körű menedzsmentje.

Feladatok:

  • Cég portfoliójának, belső rendszereinek, kereskedelmi folyamatainak megismerése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, kisebb ügyfelek önálló kezelése
  • Ügyféligények felmérése, Delta portfólió üzleti ajánlása
  • Ajánlatadás, szerződéskötés folyamatának elsajátítása, kapcsolattartás a cégcsoport értékesítőivel, pénzüggyel, kontrollinggal, logisztikával, gyártókkal, disztribútorokkal
  • Projektek teljes életciklusának felügyelete
  • Alvállalkozók kezelése
  • Változások kezelése

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • Kábelezési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office, MS Project ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Kitűnő time menedzsment

Előny:

  • Egyetemi/főiskolai műszaki irányú végzettség
  • Kábelezéssel kapcsolatos IT termékek és piac ismerete
  • AutoCad, Visio programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépés a projektmenedzsment üzletágban
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kérjük, jelentkezésében tüntesse fel fizetési igényét.

Munkavégzés helye Budapest, III. kerület
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest