x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Junior Gyógyszertörzskönyvező

Béres Gyógyszergyár Zrt.-Junior Gyógyszertörzskönyvező
Hozzáadva 2012.07.17.
Hirdetés azonosító: 422866
lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Gyógyszer-törzskönyvezési Osztálya

Junior gyógyszertörzskönyvezői pozícióba

munkatársat keres

A jelölttel szembeni elvárások:

  • felsőfokú természettudományos végzettség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • étrend-kiegészítő készítmény notifikációjában szerzett tapasztalat (legalább 1 év)
  • gyógyszer törzskönyvezési tapasztalat gyógyszeripari cégnél (legalább 1 év),
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • precizitás, önállóság, jó problémamegoldó, kapcsolatteremtő képesség

Feladatok:

  • étrend-kiegészítő készítmények szakvéleményeztetéséhez illetve notifikációjához szükséges dokumentációk összeállítása (bel- és külföldre)
  • törzskönyvi dokumentációk összeállítása (bel- és külföldre),
  • a készítmények életciklusához kapcsolódó folyamatok kezelése (módosítások, megújítások stb.),
  • kapcsolattartás a hatóságokkal

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • dinamikus csapat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Kezdés:

  • 2012. augusztus

A jelentkezés módja:

Szakmai önéletrajzát elektronikusan az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Budapest,III. kerület
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Egészségügy / Szociális ellátás, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat
1 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése