www.cvonline.hu
Béres Gyógyszergyár Zrt.-Junior Gyógyszertörzskönyvező

Junior Gyógyszertörzskönyvező

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Gyógyszer-törzskönyvezési Osztálya

Junior gyógyszertörzskönyvezői pozícióba

munkatársat keres

A jelölttel szembeni elvárások:

  • felsőfokú természettudományos végzettség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • étrend-kiegészítő készítmény notifikációjában szerzett tapasztalat (legalább 1 év)
  • gyógyszer törzskönyvezési tapasztalat gyógyszeripari cégnél (legalább 1 év),
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • precizitás, önállóság, jó problémamegoldó, kapcsolatteremtő képesség

Feladatok:

  • étrend-kiegészítő készítmények szakvéleményeztetéséhez illetve notifikációjához szükséges dokumentációk összeállítása (bel- és külföldre)
  • törzskönyvi dokumentációk összeállítása (bel- és külföldre),
  • a készítmények életciklusához kapcsolódó folyamatok kezelése (módosítások, megújítások stb.),
  • kapcsolattartás a hatóságokkal

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • dinamikus csapat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Kezdés:

  • 2012. augusztus

A jelentkezés módja:

Szakmai önéletrajzát elektronikusan az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest,III. kerület
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar, Egészségügy / Szociális ellátás, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest