www.cvonline.hu

Junior gyártástechnológus mérnök gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1050149

Feladatok:

  • Mezőgazdasági anyagmozgató/tároló berendezések gyártási folyamatainak, technológiájának megismerése, elsajátítása
  • Ezen folyamatok kidolgozásában,dokumentálásában, fejlesztésében aktív részvétel folyamatmérnökkel együttműködve.
  • CNC gépek(lézer, vízvágó, stanc) programozásának elsajátítása, CAM programok készítése, norma idők meghatározása
  • Részvétel a szerszámok meghatározásában, tervezésében.
  • Lemezalakítási folyamatok előkészítése támogatása CAD/CAM rendszerrel.
  • Készülékek, gyártási segédeszközök tervezése.

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony gépészmérnök szakon
  • Közép szintű CAD ismeretek
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerelmélet, megbízhatóság, precizitás, önálló

Előnyök:
  • lemezalakítás területen szerzett 1-2 áv tapasztalat
  • CNC gépek programozásában szerzett tapasztalat, Creo tervező szoftver ismerete, Lean, 5S, 6-sigma ismeretek

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: GSI-GYÁRT-22.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy