www.cvonline.hu
Junior Gyártás-előkészítő mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.02.
Jelentkezési határidő: 2016.01.06.
Hirdetés azonosító: 995860
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Forgácsolási terület művelettervezése,
- gyártási tervek, műszaki dokumentációk készítése,
- technológiai előírások karbantartása,
- műszaki fejlesztésekben való aktív közreműködés,
- CNC forgácsoló gépek programozásában való közreműködés.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények
- Gépészmérnöki végzettség,
- hasonló területen szerzett 1-2 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
- magabiztos, aktív angol vagy német nyelvtudás,
- önállóság, magabiztos fellépés, rendszerben gondolkodás képessége.

- Nemzetközi környezet,
- változatos, kihívást jelentő munkakör.