www.cvonline.hu

Junior GL könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.

Pozíció leírása / Job description

Téged keresünk junior GL könyvelő kollégának, amennyiben pénzügyi végzettséggel, folyékony angol nyelvtudással rendelkezel és motivál egy komplex számviteli pozíció!

Feladatok:

Junior GL könyvelőként feladataid közé tartozna:
- GL könyvelés
- rekonsziliáció
- elhatárolások
- kontrolling és riporting tevékenységek

Elvárások:

Honnan tudhatod, hogy neked való ez a pozíció?
- folyékony angol nyelvtudással rendelkezel
- főiskolai vagy egyetemi fokozatú végzettséged van pénzügy-számvitel területén
- motivált vagy a fejlődésre
- erős Excel tudásod van
- izgalmasnak találsz egy komplex számviteli tudást igénylő pozíciót!

Mérlegképes könyvelői vizsgád megléte előny.

Amit kínálunk:

Amit ajánlhatunk
- szakmai továbbfejlődési lehetőségét
- a munkavégzés helyszíne Budapest belvárosa
- multinacionális vállalatot és egy törődő céges kultúrát
- versenyképes juttatási csomag
- rendszeres gyümölcs -és csokoládé napok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -