www.cvonline.hu

JUNIOR GÉPTERVEZŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 563 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó középvállalat németországi anyavállalattal. Nyírbátori gyártóegységünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében. Mint fő gyártóegység közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. A nyírbátori gyárból kikerülő csomagológépeket és szállító rendszereket a világ vezető vállalatai használják, s megelégedettségük munkánkat minősíti. Vállalat-szerkezetünk sikereinkkel párhuzamosan fejlődik, ezért

munkatársakat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • csomagológépek tervezése
  • gépkonstrukciós projektek folyamatos nyomon követése
  • termékekhez tartozó fejlesztés
  • terméktámogatás

Elvárások:

  • tervezés vagy termeléstervezés szakirányú mérnöki diploma, vagy gépésztechnikusi szak oklevél
  • CAD tervezőrendszer átfogó és alapos ismerete; AutoCAD, Inventor használatában való jártasság előnyt jelent
  • csapatszellem
  • rugalmas gondolkodás, újító hajlam
  • gyakorlatiasság, precizitás
  • határidők pontos betartása
  • 0-2 éves szakmai gyakorlat tervezés területén
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
  • fiatal, motivált, rugalmas csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő kulturális értékek
  • elvárásoknak megfelelő bérezés.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a "Jelentkezés" gombon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol