www.cvonline.hu

Junior Gépészmérnök.

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 944383
lejárt

Somogy megyei partnercégünk részére Gépészmérnök jelentkezését várjuk!

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Megbízható,pontos,precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • CAD: AutoCad,Creo,SolidEdge ismerete vagy
  • CAM: Creo,EdgeCam,NCG-Cam ismerete,
  • Hasonló programok ismerete,
  • MS-Office programok használata

Előny:

  • Német vagy angol nyelvismeret (alapszintű),
  • Fémmegmunkálás területén szerzett gyakorlati ismeret

Feladatok:

  • A gyártást segítő dokumentációk készítése,
  • Gyártási rajz elkészítése,
  • Műveleti leírások készítése,
  • Megmunkáló szerszámok választása,
  • CAM programok készítése,
  • Ajánlat adás,
  • Kapcsolattartás a Műszaki vezetővel.

Amit ajánlunk:

  • 8 órás munkavégzés,
  • Próbaidő után hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil,jól felszerelt,európai színvonalú munkahelyi környezet,
  • Elismert vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • Versenyképes fizetés+ Cafeteria (étkezési hozzájárulás,albérlet támogatás,Szép-kártya),
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Munkába lépés:

  • Azonnal.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu