www.cvonline.hu

Junior gépészmérnök

  • A hirdetés 900 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari megmunkálással fogalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártásban részt vevő gyártóberendezések és gyártósorok műszaki felügyelete;
A termelési technológia meghatározása és optimalizálása;
Aktív részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában;
Új termékek bevezetése;
Javító intézkedések bevezetése, szakmai támogatás, esetleges problémák kivizsgálása;
Dokumentációk elkészítése és folyamatos karbantartása.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Társalgási szintű angol, vagy német, vagy francia nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Fejlődési, tanulási lehetőség
Színvonalas munkakörnyezet

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...