www.cvonline.hu

Junior gépészmérnök

  • A hirdetés 1045 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari megmunkálással fogalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártásban részt vevő gyártóberendezések és gyártósorok műszaki felügyelete;
A termelési technológia meghatározása és optimalizálása;
Aktív részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában;
Új termékek bevezetése;
Javító intézkedések bevezetése, szakmai támogatás, esetleges problémák kivizsgálása;
Dokumentációk elkészítése és folyamatos karbantartása.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Társalgási szintű angol, vagy német, vagy francia nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Fejlődési, tanulási lehetőség
Színvonalas munkakörnyezet

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna