www.cvonline.hu
Junior Gépészmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 829865
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területen kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű ügyfelünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörre:

JUNIOR GÉPÉSZMÉRNÖK

Feladatok:
-Gyártás folytonosságának a fenntartása,
-hatékonyságnövelő projektekben, selejtcsökkentésben aktív közreműködés,
-termékbevezetési projektek támogatása,
-kapcsolattartás a minőségüggyel,
-beszámoló a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Gépészmérnöki, műszaki menedzseri vagy közlekedésmérnöki végzettség,
- minimum középfokú AKTÍV angol nyelvtudás,
- kiemelkedő problémamegoldó képesség,
- kiváló szervezőkészség,
- lelkesedés, rugalmasság és kreativitás,
- csapatmunkára való készség és együttműködő magatartás.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

- Fiatalos csapat,
- multinacionális környezet,
- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- utazási támogatás,
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.