www.cvonline.hu
Junior gépészeti tervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.20.
Hirdetés azonosító: 1083061
lejárt

Stabil hátterű, fémszerkezeteket gyártó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Egyedi gépek tervezése
  • 3D-s tervből 2D műszaki rajzok készítése
  • A termékhez szükséges tételjegyzék elkészítése
  • Egyéb dokumentáció, előírások készítése
  • Rajzdokumentáció karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jártasság CAD tervezésben
  • MS Office, SIEMENS Unigraphics NX8, AutoCAD ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Megbízható, stabil háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.