www.cvonline.hu

Junior frontend fejlesztő

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Feladatok

  • A jelenlegi és a jövőben fejlesztett rendszerek működésének, illetve a különböző technológiákkal való megfelelő integrációjának biztosítása,
  • a vizuális dizájnok robusztus, skálázható HTML alapú megoldásokká való átalakítása,
  • az implementáció, illetve a szoftvertervezés folyamatos ellenőrzése, felülvizsgálata,
  • a böngészők közötti kompatibilitás figyelembevétele és a felmerülő hibák javítása,
  • termékfejlesztés, együttműködés a termékfelelősökkel, az érintett szervezetekkel és más fejlesztő csapatokkal,
  • felhasználói interakció alapelveinek alkalmazása a felhasználói élmény optimalizálása érdekében.

Elvárások

  • Legújabb frontend web-alapú, illetve mobil technológiák naprakész ismerete,
  • nagy forgalmú weboldalak fejlesztésében való jártasság,
  • skálázható webalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • szervlet konténerek alkalmazásában szerzett tapasztalat (Jetty, Tomcat stb.),
  • tapasztalat a következőkben:
    • JSP/Java,
    • Eclipse IDE,
    • Hibernate ORM,
    • Wordpress,
  • kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátó személyiség
  • design és esztétikai érzék.

Amit megbízónk kínál

  • Lehetőség a 15 briliáns mérnökből álló nemzetközi csapathoz való csatlakozásra,
  • versenyképes javadalmazás,
  • folyamatos kihívást jelentő, elismerő környezet,
  • a legújabb technológiák megismerésének lehetősége,
  • könnyen megközelíthető, nyugodt, kényelmes Budapest belvárosi iroda,
  • lehetőség a csocsótudás megcsillogtatására.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. Kerület

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol