www.cvonline.hu

Junior Frontend fejlesztő

Magyarország meghatározó interaktív és multiplatform tartalomszolgáltatója keres munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Alkalmazások, weboldalak, készítése, karbantartása
  • Adatbázisok kezelése és optimalizálása
  • Együttműködés a fejlesztő kollégákkal

Elvárások

  • CSS3/HTML5 ismerete
  • JavaScript ismerete
  • Érdeklődés/Nyitottság modern (HTML5) technológiák iránt

Előny

  • Dart/TypeScript ismerete
  • Tapasztalat JavaScript könyvtárak használatában (jQuery, ExtJs, stb..)
  • Tapasztalat szerver oldali JavaScript-ben (Node.js)
  • AngularJs/Polymer/WebComponents ismerete
  • Tapasztalat böngészőkompatibilitási próblémák megoldásában
  • Promise koncepció ismerete
  • Programtervezési minták ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Jó hangulatú légkör
  • Változatos feladatok
  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest