www.cvonline.hu

JUNIOR FRONT OFFICE MUNKATÁRS

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Te is része szeretnél lenni egy dinamikus, professzionális csapatnak? Akkor az alábbi munkakört - azonnali kezdéssel - csakis NEKED ajánljuk:

FŐBB FELADATOK:

  • kapcsolattartás magyarországi és külföldi ügyfelekkel szóban és írásban
  • ingatlankezeléssel és bérbeadással kapcsolatos feladatok
  • egyeztetés közüzemi szolgáltatókkal, társasházakkal
  • beérkező számlák felülvizsgálata, számlareklamációk intézése
  • karbantartások megszervezése és lebonyolítása
  • támogatás társosztályoknak a cég munkafolyamataiban
  • irodai ügyintézés
  • adminisztráció CRM rendszerben
  • kimutatások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • ügyfélorientáltság
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • középfokú spanyol nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • irodai, ügyintézői vagy értékesítői gyakorlat előnyt jelent
  • precíz, proaktív munkavégzés
  • erős problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás, teljes munkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • biztos munkaadói háttér
  • változatos munka
  • jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület
Munkaidő: 9.00 - 17.45
Kapcsolattartó: Csaba Enrique: 413-2130
URL: Link megjelenítése
Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címen!