www.cvonline.hu

Junior fraud analyst for an airline

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.

Pozíció leírása / Job description

Are You a fresh graduate who is ready to investigate fraudulent events?
Would You like to keep contact with airports and banks on a daily basis?
Would You like to be updated about the latest developments on credit card fraud?

If Your answers are yes, then the following job is for You!

Feladatok:

You daily tasks will be the following:

- Analyse reservations in order to catch possible fraudulent events
- Prepare reports
- Take actions if needed in order to prevent financial loss of the company
- Keep contact with other departments, foreign colleagues and with airports.
- Explore new developments of credit card fraud

Elvárások:

- At least 0,5 year of experience in the same position
- Fluent English language
- Ability to work in shifts
- Excellent communication skills
- Decisiveness

Amit kínálunk:

- Multinational company
- Possibility to work from home
- Young and dynamic team

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő