www.cvonline.hu

JUNIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 857641

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége a 2014-ben induló új üzletéhez keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének támogatása, gyártási folyamatainak kialakítása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel.
  • A termék gyártásához kapcsolódó műszaki változtatások indítása,  jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomonkövetése, dokumentációs rendszer (Agile) használata az mérnökségi változtatási folyamathoz (ECO)
  •  Belső és külső beszállítókkal való kapcsolat tartás, belső vevők számára műszaki támogatás
  • A termékekhez, a gyártási folyamathoz tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása.
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai, vagy villamosmérnök)  vagy 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önnáló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pro-aktív gondolkodási mód, komplex probléma elemző képesség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott címre.