www.cvonline.hu

JUNIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 840668

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

 Feladatok

  • Új termék bevezetésének támogatása, gyártási folyamatainak kialakítása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel.
  • A termék gyártásához kapcsolódó műszaki változtatások indítása,  jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomonkövetése, dokumentációs rendszer (Agile) használata az mérnökségi változtatási folyamathoz (ECO)
  • Belső és külső beszállítókkal való kapcsolat tartás, belső vevők számára műszaki támogatás
  • A termékekhez, a gyártási folyamathoz tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása.
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai, vagy villamosmérnök)  vagy 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önnáló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pro-aktív gondolkodási mód, komplex probléma elemző képesség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti linken keresztül hozzánk.