www.cvonline.hu

Junior Folyamatmérnök (TA01jfm)

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Junior Folyamatmérnök

TA01jfm

Multinacionális fémipari partnercégünk megbízásából keresünk Junior Folyamatmérnök kollégát, Komárom-Esztergom megye területére.

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének támogatása költséghatékonysági szempontból;
  • Költségcsökkentési potenciálok felkutatása futó termékek esetében;
  • A feltárt optimalizálási lehetőségek egyeztetése a konstrukciós csoporttal;
  • Kalkulációk, összefoglalók készítése angol nyelven a vezetőség részére;
  • Több területet érintő változások igényének eszkalálása a felsővezetés részére;
  • Konstrukciós változások után a gazdaságos átállás felügyelete;
  • Együttműködés a területi minőségügyi mérnökséggel.

Tapasztalat:

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Min. 1-2 éves, gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos, határozott ugyanakkor együttműködő személyiség;
  • Jó kommunikációs képesség és megoldás orientált gondolkodásmód;
  • Utazási hajlandóság.

Előny:

  • Német nyelvismeret;
  • Gyártástechnológia terén szerzett tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol