Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyártó cég számára keresünk munkatársat

JUNIOR FOLYAMATMÉRNÖK

(HF 11-7433)

pozícióba.

 Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges eszközök meghatározása, forgácsoló üzem vagy öntöde területén,
  • Szerszámok és gyártó eszközök megrajzolása,
  • Gyártási folyamatok hatékonyságának növelése és vizsgálata.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • CNC megmunkáló gépek ismerete vagy önödei alapismeretek előnyt jelent,
  • Felhasználói szintű AutoCad vagy Pro engineer ismeret,
  • Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7433"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése