www.cvonline.hu

JUNIOR FINANCIAL ANALYST (6476)

  • A hirdetés 972 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres veresegyházi munkavégzéssel az alábbi pozícióra:
Junior Financial Analyst

Feladatok:
-Pénzügyi elemzések készítése a döntések előkészítésének érdekében
-Részvétel a havi és negyedéves zárási folyamatban
-Folyamatok fejlesztésének, egyszerűsítésének végrehajtása
-Részvétel pénzügyi projektekben
-Ad hoc elemzések készítése a pénzügyi osztály részére

Elvárások:
-Egyetemi / Főiskolai végzettség pénzügy-számvitel szakon
-1-2 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
-Folyékony angol nyelvtudás
-Erős felhasználó szintű informatikai ismeretek
-Pontosság, felelősségtudat
-Kiváló elemző és szervező készség
-Önállóság
-Csapatmunka

Amit kínálunk:
-Hosszú távú karrierlehetőség
-Multinacionális munkakörnyezet
-Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől ~20km, céges buszok indulnak Újpestről és az Örs vezér terétől.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyba kérjük, írja bele: Junior Financial Analyst.
Érdeklődni lehet: 361/381-1048