www.cvonline.hu

Junior Finance Career -Csatlakozz hozzánk!

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1081266

Nemrég fejezted be felsőfokú tanulmányaidat, de még nem tudod, hogy milyen irányba indítsd el a karriered?
Mi segítünk! Multinacionális megbízónk számára keresünk dinamikus jelölteket, gazdasági érdeklődéssel.

Feladatok:

Mit nyújt neked ez a pozíció?
- beleláthatsz egy multinacionális cég pénzügyi folyamataiba
- a rotációs rendszernek köszönhetően megismerheted egy nagyvállalat belső működését
- napi szinten használhatod angol nyelvtudásod
- fejlesztheted professzionális kommunikációs készséged
- elmélyedhetsz a téged legjobban érdeklő terület munkájában

Elvárások:

Te vagy a tökéletes jelölt, ha
- gazdasági vagy pénzügyi területen szereztél alap- vagy mesterképzésen diplomát (vagy ha hamarosan megszerzed azt, és már 40 órában dolgoznál)
- folyékonyan beszélsz angolul
- érdekel a könyvelés, számvitel, treasury vagy kontrolling?
- motivál, hogy multinacionális környezetben dolgozz

Amit kínálunk:

Amit ez a lehetőség kínál neked:
- versenyképes juttatási csomag
- szakmai fejlődés folyamatos lehetősége a szakterületek közötti rotációknak köszönhetően
- tréningek, nyelvtanulásod és továbbtanulásod támogatása
- egy munkahely, ahol tényleg van előrelépési lehetőség!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján