www.cvonline.hu

Junior Felhasználó Támogató, Alkalmazás Üzemeltető

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

JUNIOR FELHASZNÁLÓ TÁMOGATÓ, ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti folyamatok megismerése, megértése,
  • felhasználói hibabejelentések kezelése, a hibák elemzése,
  • aktív részvétel a hiba okok feltárásában, problémamegoldásban,
  • hibajavítások nyomon követése, együttműködés a felhasználókkal és a programozókkal,
  • kapcsolattartás és kommunikáció az üzleti területtel,
  • hibajavítás utáni tesztelések tervezése, végrehajtása és dokumentálása,
  • alkalmazás üzemeltetői feladatok ellátása,
  • napi munkamenet szervezése, napi/havi zárások szervezése és supportja,
  • fejlesztői, teszt és éles környezettel kapcsolatos alkalmazás üzemeltetési feladatok szervezése és felügyelete,
  • közreműködés a verzióváltó folyamatokban,
  • kapcsolattartás az infrastruktúra üzemeltetés munkatársaival, a rendszergazdákkal és az operátorokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • IT Help Desk területen szerzett tapasztalat,
  • AIX, Oracle, IIS, BizTalk ill. Windows szerver környezetben rendszergazdai és/vagy üzemeltetői tapasztalat,
  • adatbáziskezelésben ill. SQL lekérdezések írásában szerzett tapasztalat,
  • pénzügy vagy biztosítási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • gazdasági és/vagy jogi ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • segítőkészség jellemzi és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik,
  • logikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemzi,
  • pontos, precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma informatikai hátterével,
  • nemzetközi felhasználókkal szeretne dolgozni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát – jövedelemigény megjelölésével – 2015. december 10-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol