www.cvonline.hu

Junior Fejvadász - Gyakornok [FC-JFGY01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.21.
Hirdetés azonosító: 946117

Focus consulting

Megbízónk

Olyan lehetőséget keresel, ahol a szakmai gyakorlat nem egyenlő a kávéfőzéssel és a végeláthatatlan adminisztrációval?

Akkor köztünk a helyed!

Saját csapatunkba keresünk Junior Fejvadász - Gyakornok pozícióba új munkatársat hosszú távra.
Személyzeti tanácsadó irodánk több mint tizenhét éve sikeresen működik a hazai piacon. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk, amely toborzást, kiválasztást, tesztelési módszereket, vezető kiválasztást és munkaerő-kölcsönzést is magában foglalja.

Ha szeretnél egy vidám, de szakmailag elhívatott csapat tagja lenni, jelentkezz most!

Feladatok

- Keresés az adatbázisokban, illetve a social media különböző felületein
- A pozíciók felajánlása, a jelöltek behívása interjúra, interjúszervezés
- Nyelvi tesztelés
- Adminisztratív feladatok: a keresések eredményeinek rögzítése, frissítése
- Lehetőség interjúkon való részvétre

Elvárások

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Folyékony angol nyelvtudás
- Folyékony francia nyelvtudás
- Min heti 30 óra munka vállalása
- Precizitás, eredményközpontúság
- Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes személyiség

Előny

- A német és/vagy francia nyelvtudást nagyon nagy előnyként értékeljük
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió