www.cvonline.hu
Junior fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 965913
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Kapcsolatot tart az ügyfelekkel az igények felmérése, pontosítása érdekében
  • Részt vesz programok fejlesztésében, tesztelésében, hibaelhárításban
  • Részt vesz a programdokumentáció elkészítésében
  • Programteszteket tervez, futtat és dokumentál
  • Szakmai feladataival kapcsolatban álló minden adminisztratív feladatot elvégez
  • Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség vagy egyenértékű munkatapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Általános fejlesztési ismeretek
  • Előnyök

  • Adatbázis ismeretek (Oracle, SQL)
  • EDI ismeretek (elektronikus adatcsere)
  • Adatátviteli protokoll (FTP, x400, OFTP, stb.)
  • UNIX vagy Linux alapszintű ismerete
  • Perl Java vagy Shell-scripting alapszintű ismerete
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió