www.cvonline.hu
junior fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.14.
Hirdetés azonosító: 831991
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, számukra keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Junior fejlesztő

Feladatok

  • A cég szerződéskezelő rendszerének és fejlesztői környezetének megismerése
  • Felmerülő fejlesztési feladatok ellátása (hazai és régiós projektekben egyaránt!)
  • Részvétel a meglévő rendszerekkel kapcsolatos komplex problémák elemzésében és megoldásában
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos fejlesztői feladatok
  • Dokumentáció készítése, tesztelés

Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikai területen)
  • Objektumorientált programnyelvek ismerete, gyakorlati tapasztalat fejlesztésben
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Prolog ismerete
  • PL/SQL ismerete
  • Web service-k ismerete
  • Ügyviteli és back office rendszerek fejlesztésében szerzett ismeretek
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nagy felhasználószámmal rendelkező, nagy leterheltségű, komplex rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Fejlődési, továbblépési lehetőségek
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió