www.cvonline.hu

Junior fejlesztő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1073284
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozó partnercégünk részére keresünk új munkatársat. Üzleti partnereik között mind a magyar középvállalati szektor, mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak.

Feladatok:

  • SAP fejlesztések végzése

Elvárások:

  • Kimondottan szoftverfejlesztői elhivatottság
  • Minél több technológia legalbb elvi szintű ismerete
  • WEB-es (java, htm, php) környezet ismerete
  • Szorgalmas, érdeklődő. Hajlandó a saját tudásába invesztálni
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Fejlesztői tapasztalat előny
  • SAP fejlesztői környezet (ABAP, Script stb) ismeret előny (nem feltételn követelmény)

Amit kínálunk:

  • Kreatív, családias munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkakeretek, szabad, alkotó csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Önéletrajzát feltöltheti Link megjelenítése követően honlapunkra vagy küldheti a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika