www.cvonline.hu
Junior fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1061643
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba: Junior fejlesztő munkatárs német nyelvtudással

Feladatok

  • Fejlesztési feladatok ellátása
  • Rendszer fejlesztés a német kollégák bevonásával
  • Folyamatos kapcsolattartás a német kollégákkal
  • Folyamatos egyeztetés a business oldallal
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középszintű német és angol nyelvtudás
  • Programozási nyelv(ek) ismerete
  • Felhasználó szintű unix/linux ismeretek
  • Verzió kezelő rendszer, jegykezelő rendszer, Skript nyelv és SQL ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió