www.cvonline.hu

Junior fejlesztő

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Mulinacionális informatikai partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Amit tudunk nyújtani:

  • Elhivatott pályakezdő fejlesztőket keresünk több partnerünk számára;

  • Ha a webfejlesztés világa érdekel és van némi tapasztalatod a következő technológiákban (PHP, SQL, MSSQL), akkor jelentkezz Junior webfejlesztőnek;

  • Ha pedig inkább vállalatirányítási rendszer fejlesztésével foglalkoznál és szívesen használod a C#-ot, akkor jelentkezz Junior szoftverfejlesztőnek.

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy folyamatban lévő informatikai végzettség;

  • A felsorolt technológiák ismerete;

  • Folyékony angol nyelvtudás;

  • Fejlődési, tanulási vágy.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves