www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Junior Fejlesztő Mérnök
munkakör betöltésére

Fémipari tevékenységet folytató nemzetközi hírű világcég kutatás-fejlesztési feladatokat is ellátó analitikai kémiai laboratóriumába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • Klasszikus és műszeres analitiaki kémiai vizsgálatok végzése (FTIR és ICP-OES vagy más atomspektroszkópiai tapasztalat előny)
  • Vizsgálati eredmények kiértékelése, riportok elkészítése angol nyelven
  • Kutatási tevékenységhez kapcsolódó egyéb vizsgálatok végzése
  • Kapcsolattartás kutatóintézetekkel és más európai gyárakkal

Elvárások:

  • Vegyész vagy vegyészmérnöki végzettség (analitikai kémiai tapasztalat)
  • Jártasság méréstechnikában, laboratóriumi gyakorlatban
  • Szakmai gyakorlat analitikai kémiai laboratóriumban vagy kutatás-fejlesztési munkában
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Excel, Word és Power Point ismeretek
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Kezdeményező, proaktív hozzállás
  • Analitikus gondolkodás
  • Határozottság

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal