www.cvonline.hu
Junior Fejlesztési projektvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.08.
Hirdetés azonosító: 916248
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • A műszerfal termékcsoporthoz tartozó SW fejlesztési Projektek vezetése

  • A SW projektek tervezése és követése (költség, tartalom, minőség) az ide vonatkozó vállalati előírásoknak megfelelően

  • A követelmények harmonizálása valamint felderítése az ügyféllel. A SW kiszállítások tartalmi és időbeli megtervezése

  • Munkacsomagok kiírása, végrehajtásuk követése, illetve egyeztetése a projektben résztvevő SW fejlesztőkkel és System tesztelőkkel

  • Az elkészült SW és a rendszer minőségi jellemzőinek értékelése valamint a SW kiszállítása
  • Elvárások

  • Megfelelő képzettség és tapasztalat a SW fejlesztés területén

  • Biztos ANSI C/C++ programozási nyelvismeret (v. korábbi munkatapasztalat)

  • Legyen tájékozott a projektmanagement, párhuzamos fejlesztések, és a mérnöki módszerek tökéletesítésében

  • Legyen tapasztalata az ügyféllel és a vezetéssel történő egyeztetésekben

  • Szakmai kérdésekben gyors helyzetfelismerés az átfogó ismereteknek köszönhetően

  • Jártasság a SW fejlesztés, számítástudomány valamint a számítógépes architektúrák területén

  • Magabiztos Angol vagy Német nyelvismeret

  • Kreatív gondolkodás

  • Munkamódszereiben áttekinthető és egyértelmű

  • Jól viseli a munkaterhelést

  • Munkájában felelősségteljes

  • Átlagon felüli magabiztosság, meggyőző képesség, csapatszellemiség, és előrelátás (pro-aktivitás)

  • Előnyök

  • CAN, AUTOSAR 4.0, ISO26262 Standard, Doors, RTC

  • Projektvezetői képesítés előnyt jelent

  • Megfelelő képzettség és tapasztalat a járműipari SW fejlesztés és a SW tesztelés területén

  • Több évi jártasság a SW fejlesztés területén alkalmazott mérnöki módszerekben (ASPICE, CMMI)

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka

  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag

  • Széleskörű Cafeteria rendszer

  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió