www.cvonline.hu

Junior Facility Menedzser [ST-GL03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.01.22.
Hirdetés azonosító: 996482

Focus consulting

Megbízónk

A hazai biztosítási szektor egyik piacvezető szereplőjeként stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, innovatív és közösségi értékeket támogató Generali Biztosító Zrt. tagvállalata a Generali-Ingatlan Kft. munkatársat keres.

Feladatok

Elvárások

Előny

Egyéb

Olyan jelöltet keresünk, aki gyorsan tanul, keresi a szakmai fejlődési lehetőségeket, élvezi az önálló munkavégzést és nem riad vissza a felelősségtől. Azt várjuk, hogy a leendő munkatárs mihamarabb lássa át a szabályozó rendszereket, képes legyen ezeket felhasználva a legadekvátabb megoldásokat megtalálni mindig szem előtt tartva a minőséget, az időbeliséget, az ügyfelek elégedettségét. A feladat ellátására az a jelölt lesz alkalmas, aki szeret és tud is emberekkel kommunikálni, együttműködni megoldás orientált szemléletű.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió