www.cvonline.hu

Junior export manager

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Szépségipari vállalat

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Külkereskedelmi tevékenység bonyolítása, ügyintézése
  • Ügyfélkör bővítése, üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Folyamatos, személyes kapcsolattartás régi és új partnerekkel
  • Szakmai levelezés angol és magyar nyelven
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése, rögzítése, teljesítésének nyomon követése
  • Piaci információk begyűjtése, rendszerezése, analízisek, forgalmi riportok készítése, adatszolgáltatás az értékesítési terv előkészítéséhez és megvalósításához
  • Az értékesítési igazgató munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi tapasztalat hasonló területen (belföldi vagy nemzetközi)
  • Legalább középfokú, írásban és szóban is erős angol nyelvtudás
  • Eredményorientált szemlélet, strukturált gondolkodás
  • Utazási hajlandóság
  • Számítógépes programok erős felhasználói szintű ismetere (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Motiválható, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, határozott fellépés
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, kommunikatív képesség
  • Értékesítői képesség, kreativitás és újító szellem
  • Felelősségteljes, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Közvetlen, pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves szakmai tapasztalat ezen a területen
  • További idegen nyelv ismerete (az angol mellett)

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Pénzügyileg stabil, piacvezető cég
  • Továbblépési lehetőség
  • Stabil, hosszú távra szóló munkahely
  • Változatos munkakör
  • Fix fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest IX. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest