www.cvonline.hu

JUNIOR EXCEL SPECIALISTA (6960)

  • A hirdetés 907 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. Multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Junior Excel Specialista

Ha folyékonyan beszélsz angolul és magabiztosan használod az MS Excelt, ha szívesen építenéd karrieredet egy multinacionális vállalat dinamikus, fiatalos csapatában, ez a pozíció Neked való!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Elvárások:
-Közgazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
-Folyékony angol nyelvtudás (napi szintű használat írásban és szóban)
-Erős MS Excel ismeret
-Tanulékonyság, jó problémamegoldó készség
-Terhelhetőség
-Pontos, precíz munkavégzés
-Proaktivitás

Feladatok:
-Finance team támogatása
-Projektekben való részvétel
-Riportok, kimutatások készítése
-Ad-hoc elemzések készítése
-Excel magas szintű használata (táblázatok összefűzése, függvények, képletek használata)

Előny:
-Pénzügy-számvitel szakos diploma
-Pénzügyi elemzés területén szerzett gyakorlat
-Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Hosszú távú munkavégzés
-Multinacionális környezet
-Fejlődési lehetőség, piacképes tapasztalat szerzése
-Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
Budapest vagy Veresegyház (Budapest több pontjáról kijutás céges busszal, Örs vezér terétől és Újpest-Városkaputól kb. 30 perc)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba kérjük, írja bele: Junior Excel Specialista
Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: 061/381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857