www.cvonline.hu

Junior étteremvezető helyettes

Hozzáadva: 2017.06.10.
Hirdetés azonosító: 1159167

Olasz étteremlánc csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba Junior étteremvezető helyettes munkatárs
Feladatok:

  • Részvétel a napi éttermi munkafolyamatokban
  • Nyitás és zárás irányítása, étterem tisztaságának ellenőrzése
  • HACCP rendszer betartása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Új munkatársak felvétele, betanítása,koordinálása és motiválása beosztás írása,

Elvárások:
  • Vendéglátás vagy turizmus, esetleg kereskedelem területén szerzett legalább egy éves tapasztalat

Juttatások:
  • Tréninget követően béremelés
  • Fix bér + cafeteria + műszakpótlék
  • Étkezési kedvezmény a vállalat éttermeiben
  • Edzőtermi bérlet
  • Támogató csapat, karrierút

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődést a hirdetés és megfelelt a fent említett feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest