www.cvonline.hu

Junior étterem menedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 998712

A Burger King gyorsétterem lánc éttermeinek vezetőit keressük!
Feladatok:

  • Részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése)
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése
  • Csapat motiválása, csapatépítés
  • Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése
  • Pénzügyi kimutatások vezetése
  • Dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása
  • Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmas munkaidő beosztást és a pörgős, fizikai munka vállalása

Juttatások:
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos képzések és tréningek
  • Gyors előrelépés
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Változatos munkalehetőségek egy dinamikus és fiatalos csapatban
  • Választható béren kívüli juttatások

Előnyök:
  • Határozott a fellépés és magabiztos a kommunikáció

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest bármely étterme, érdeklődés esetén Érd

  • Fényképes önéletrajzodat a megjelölt e-mail címre küldheted el.