www.cvonline.hu

Junior étterem menedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1094645

Partnerünk jelenleg a világ második legnagyobb gyorséttermi hálózata, amely Magyarországon is jelentős szerepet tölt be gyorséttermi vendéglátás területén. Céljuk továbbra is a folyamatos terjeszkedés, illetve éttermeinek magas színvonalú működésének fenntartása és növelése. Ezt azonban kizárólag elkötelezett munkavállalóink segítségével tudjuk elérni. Nemzetközi gyorsétterem lánc éttermeinek vezetőit keressük!
Feladatok:

  • Részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése)
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Munkatársak munkájának koordinálása
  • Csapat motiválása, csapatépítés
  • Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése
  • Pénzügyi kimutatások vezetése
  • Dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmasság, motiváltság, határozottság
  • Lendületes személyiség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Juttatások:
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos képzések és tréningek
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Változatos munkalehetőségek egy dinamikus és fiatalos csapatban
  • Fix alapbér, választható béren kívüli juttatások

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel a feltételeknek, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a megadott email címre.