www.cvonline.hu

Junior étterem menedzser Szombathelyen

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1098697

A világ második legnagyobb gyorséttermi hálózata, amely Magyarországon is jelentős szerepet tölt be gyorséttermi vendéglátás területén, munkatársakat keres. Célunk továbbra is a folyamatos terjeszkedés, illetve éttermeink magas színvonalú működésének fenntartása és növelése. Ezt azonban kizárólag elkötelezett munkavállalóink segítségével tudjuk elérni.
Feladatok:

  • Részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése)
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése
  • Csapat motiválása, csapatépítés
  • Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése
  • Pénzügyi kimutatások vezetése
  • Dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása
  • Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmas munkaidő beosztást és a pörgős, fizikai munka vállalása

Juttatások:
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos képzések és tréningek
  • Gyors előrelépés
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Változatos munkalehetőségek egy dinamikus és fiatalos csapatban
  • Cafetéria

Előnyök:
  • Határozott a fellépés és magabiztos a kommunikáció
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezni az alábbi E-mail cím megjelenítése címen önéletrajzzal Személyesen: Szombathely Thököly utca 46-48 Telefonon: 0670-665-5903