www.cvonline.hu
Junior és szenior JAVA fejlesztők
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 917376
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk orvosi és gyógyszeripari kutatás területén tevékenykedő informatikai vállalkozás, mely Kanadában, Luxemburgban, és Magyarországon rendelkezik irodákkal. Jelenleg új fejlesztési csapatukba keresünk

Junior és szenior JAVA fejlesztőket

Feladatok

  • Három vagy több rétegű Spring alapú rendszer fejlesztése

  • Kliens programok implementálása JavaFX technológiával

  • Szoftvertervezés, fejlesztés, kódellenőrzés, junior kollégák mentorálása

  • Fejlesztési és üzemeltetési dokumentációk készítése

  • Szoftverüzemeltetés fejlesztői támogatása (hibakezelés, igénykezelés, verziókezelés)
  • Elvárások

  • IT területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Legalább 2-8 év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat

  • Design patternek, valamint a CleanCode elveinek ismerete, gyakorlati használata

  • Szálkezelés

  • Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate, JavaFX, Junit

  • Verziókövető rendszerek ismerete, használata (git, svn)

  • Maven and continous integration eszközök (Jenkins/hudson)

  • Agilis módszertanok ismerete és alkalmazása (pl.SCRUM)

  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, erős hangsúly az üzleti folytonosság fenntartásán.

  • Haladó szintű angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • Versenyképes fizetés

  • Modern munkafeltételek

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Családias hangulat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió