www.cvonline.hu

Junior és Szenior C# fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 827911

Biometrikus azonosítással foglalkozó partnerünkhöz keresünk a szoftverfejlesztési csapatba munkatársakat Junior és Szenior C# fejlesztő pozícióba

Feladatok:
  • Alkalmazások fejlesztése C# programnyelven .NET környezetben
  • A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
Elvárások:
  • Junior szinten 1-3 éves .NET 3.5 vagy újabb környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat, Szenior szinten minimum 5 éves tapasztalat
  • C#, .Net, ASP.NET, MVC, WCF, MS SQL, My SQL ismerete
  • Szakmai angol nyelvismeret középfokú szinten (dokumentum írás, olvasás)
  • Tanulni akarás, szorgalom, jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • Agilis (pl. Scrum) és TDD módszertanokban szerzett tapasztalat
  • Java tapasztalat
  • Microsoft C/C++ illetve Windows API ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Amit kínál a cég
  • Változatos szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Speciális szaktudás fejlesztésének lehetősége
  • Amit a Prohuman kínál Önnek
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Kategória
IT / Informatika
Régió