www.cvonline.hu

JUNIOR ÉS SZENIOR BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ

Régió:

Budapest

BEKO Engineering Kft.
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 414358
lejárt

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata. Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

20 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Junior és szenior beágyazott szoftverfejlesztő

Feladatok:

  • beágyazott rendszerek fejlesztési projektjekben való részvétel
  • szoftvermodulok fejlesztése, tesztelése
  • vezérlési algoritmusok implementálása
  • nagy megbízhatóságú rendszerek létrehozása

Elvárások:

  • villamosmérnök vagy felsőfokú informatikus végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • a C programnyelv alapos ismerete
  • legalább 3 éves C programozási tapasztalat (juniorok jelentkezését is várjuk!)
  • a szakirodalom pontos megértéséhez és dokumentációk írásához elegendő angolnyelv-tudás

Előnyt jelent:

  • németnyelv-tudás
  • beágyazott rendszerek fejlesztési módszereinek ismerete
  • assembly programozási gyakorlat
  • MatLab ismerete
  • mikrokontrollerek programozásában szerzett tapasztalat
  • gyakorlati elektronikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • motivált ás motiváló csapatban való együttműködés
  • változatos és iparág-specifikus projektek
  • a hazánkban 20 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az „A-9084-042” hivatkozási szám feltüntetésével a lenti
e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika, Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye