www.cvonline.hu
Junior és senior tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.07.
Hirdetés azonosító: 896566
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Kerékpáros navigációs eszközök fejlesztésével foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk most junior és senior tesztelőket. A vállalat csak külföldi ügyfeleknek dolgozik, folyamatosan bővülő, lelkes, kreatív csapattal működik.

Feladatok

  • Fő feladat: szoftvertesztelés manuálisan és tesztautomatizálás

  • Teszttervek készítése

  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • Elvárások

  • Tesztelői területen szerzett tapasztalat

  • Valamely scriptnyelv ismerete

  • Verzió-, hibakezelő rendszerek ismerete (pl. Mantis, SVN, Jira)

  • Angol nyelv ismerete legalább társalgási szinten (szóban, írásban egyaránt)

  • Érdeklődés GPS, GIS iránt

  • Előnyök

  • C/C++ ismerete

  • Navigációs eszközökkel kapcsolatos munkatapasztalat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió