www.cvonline.hu
Junior és senior tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.25.
Hirdetés azonosító: 859189
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Kerékpáros navigációs eszközök fejlesztésével foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk most junior és senior tesztelőket. A vállalat csak külföldi ügyfeleknek dolgozik, folyamatosan bővülő, lelkes, kreatív csapattal működik.

Feladatok:

  • Fő feladat: szoftvertesztelés manuálisan és tesztautomatizálás
  • Teszttervek készítése
  • Együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:

  • Tesztelői területen szerzett tapasztalat
  • Valamely scriptnyelv ismerete
  • Verzió-, hibakezelő rendszerek ismerete (pl. Mantis, SVN, Jira)
  • Angol nyelv ismerete legalább társalgási szinten (szóban, írásban egyaránt)
  • Érdeklődés GPS, GIS iránt

Előnyök:

  • C/C++ ismerete
  • Navigációs eszközökkel kapcsolatos munkatapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió