www.cvonline.hu

Junior és Senior Sales Representative

  • A hirdetés 642 napja lejárt

A Geo Professional Portfolio Zrt-t 2013-ban azzal a céllal alakult, hogy független befektetési szolgáltatóként új alapokra helyezze az egyéni portfóliókezelési tevékenység rendszerét Magyarországon. Társaságunk rendkívül újszerű, biztonságos és átlátható portfóliókezelési szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára az Link megjelenítése mint független online befektetési szolgáltató közreműködésével. A Geo Professional Portfolio Zrt. teljes portfóliókezelési tevékenységét évtizedes tőkepiaci tapasztalatokkal és komoly gazdasági ismeretekkel rendelkező szakemberek végzik.

Főbb feladatok

  • Ügyféligényeken alapuló, személyre szabott értékesítési ajánlatok kidolgozása;
  • A kezelt ügyfélkör lojalitásának és elégedettségének növelése, az ügyfelek megtartása;
  • Új ügyfelek akvizíciója
  • Az adott területen a vállalat ismertségének növelése

Szakmai elvárások

  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Általános termékismeret a főbb befektetési- megtakarítási termékek körében

Személyiségbeli elvárások

  • Sikerorientált személyiség,
  • Határozott, megnyerő fellépés,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Stressztűrő és problémamegoldó képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Meglévő ügyfélkör
  • Angol nyelvtudás
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Sikeresen elvégzett tőzsdei szakvizsga; VAP vizsga
  • Egyéb szakirányú képzések

Mit kínálunk?

  • Önálló időbeosztás, részmunkaidőben is végezhető munka
  • Speciális szakmai képzések, oktatások
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Részvétel egy új befektetési szolgáltató felépítésében
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest megye (Budapesti munkavégzéssel)
  • Pécs
  • Győr
  • Baja
  • Szeged