Junior és Senior Projektmenedzser (Internet és telekommunikációs területen)

  • A hirdetés 1209 napja lejárt

A MultiContact Consulting Kft. munkatársat keres fiatal, dinamikus csapatába. A cég tevékenységei közé tartozik szervezetfejlesztés, igazgatásszervezés, informatikai tanácsadás, nagy projektek menedzselése és közbeszerzési tanácsadás.

A jelölt által ellátandó feladatok:

  • Projektek levezénylése;
  • Változásmenedzsment kezelése;
  • Határidők, költségvetés folyamatos figyelése, optimalizálása;
  • Projektcélok megvalósulásának biztosítása, akciótervek készítése;
  • Projektek technikai megvalósíthatóságának vizsgálata;
  • Üzleti igények megértése és beépítése a leszállítandó megoldásokba;
  • Kapcsolattartás partnerekkel;
  • Erőforrás gazdálkodás;

Minimumfeltételek:

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség;
  • Senior: Legalább 5 éves internet, hálózatos távközlés, infokommunikációs rendszerek és informatikai rendszerek fejlesztési/implementációs projektjeiben szerzett tapasztalat, 5 év projektmenedzsment tapasztalat;
  • Junior: Legalább 2 éves internet, hálózatos távközlés, infokommunikációs rendszerek és informatikai rendszerek fejlesztési/implementációs projektjeiben szerzett tapasztalat, 2 év projektmenedzsment tapasztalat;
  • Projektvezetési módszertanok ismerete;
  • Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat;
  • Kiváló elemzői és szervezői és konfliktuskezelő készség;
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, jó problémamegoldó és együttműködési képesség, terhelhetőség és rugalmasság;
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Project);

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás;
  • ITIL v3 ismeretek;
  • IPMA minősítés;
  • Mobilalkalmazás fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Kérjük, hogy jelentkezés előtt látogassa meg honlapunkat (Link megjelenítése) és ismerkedjen meg cégünk profiljával, tevékenységével.

Kérjük, hogy ha Ön nem felel meg a minimumfeltételek mindegyikének, és a többlet elvárások legalább egy részének, erre az álláshirdetésre ne jelentkezzen. Bízunk benne, hogy más álláslehetőségek kapcsán lesz lehetőségünk együttműködni.

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

A tárgy mezőbe kérjük, írja a következőt: „Senior Projektmenedzser”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő