Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR ÉS SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 10-6955)

pozícióba.

 Feladatok

  • Vevői, Beszállítói és Gyártási minőségbiztosítási mérnök szakembereket keresünk,
  • Vevői: vevői reklamációk kezelése, napi szintű kapcsolattartás, vevői auditok felkészülésében való részvétel, 8D készítés,
  • Beszállítói: beszállítói reklamációk koordinálása, beszállítókkal való napi kapcsolattartás, beszállítói auditokban való részvétel,
  • Gyártási minőségbiztosítási mérnök: új termékek gyártásba történő bevezetésében való részvétel, adott termék gyártásával kapcsolatos minőségügyi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás (német előny),
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat (pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!),
  • Tanulási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, biztos háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőségek,
  • Biztos háttér, versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6955"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése