www.cvonline.hu

Junior és senior mérnök

  • A hirdetés 476 napja lejárt

Junior és senior mérnököket

keresünk multinacionális gyártócég részére több funkcionális területre

Betölthető munkakörök:

  • Gyártómérnök
  • Folyamatmérnök
  • Lean mérnök
  • Új termék bevezetéséért felelős mérnök
  • Projektmérnök
  • Minőségirányítási mérnök

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépész/villamos/tervező/minőségügyi mérnök);
  • Tapasztalat gyártás és/vagy termelés területén;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Analitikus látásmód, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Karrierlehetőség autóipari gyártócégnél;
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Pest megye, Fejér megye, Komárom-Esztergom megye térsége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő