Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 JUNIOR ÉS SENIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK

 (HF 9-6596)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártósorok karbantartásának tervezése, irányítása,
  • Magas gyártósori rendelkezésre állás biztosítása,
  • Műszaki változtatások elvégzése,
  • Gépalkalmassági vizsgálatok elvégzése,
  • Termelés során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása.

Elvárások

  • Felsőfokú Gépész/Mechatronikai mérnök végzettség,
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előny,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás,
  • Tanulási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6596"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése