www.cvonline.hu
JUNIOR ÉS SENIOR JAVA FEJLESZTŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 916246
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk rendszerintegráció, IT security területen kimagasló eredményeket elért magyar vállalat. Saját termékük továbbfejlesztéséhez, testreszabásához keresünk számukra új kollégákat junior és senior fejlesztők személyében. A szoftver nemzetközi szinten is megállja a helyét, nagyvállalatok több száz milliós projektjeit viszik végig.

Feladatok

  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban: akár az ügyféligények felmérésétől kezdve, a tervezésen át a megvalósításig

  • Fő feladat: az alkalmazás továbbfejlesztése, testreszabása egyedi igények alapján (backend) agilis módszertannal

  • Részvétel a tesztelésben

  • Dokumentációkészítés
  • Elvárások

  • Junior fejlesztő: 0-0,5 év tapasztalat Java területen

  • Senior fejlesztő: legalább 3-4 éves tapasztalat Java EE területen

  • Angol nyelv magabiztos, legalább kommunikációképes ismerete

  • Jelenleg használt technológiák, eszközök: Java, Hibernate, Spring, SVN, Netbeans, Eclipse, Glassfish, Apache, MySQL, PL/SQL, MS SQL, Linux, PHP

  • Amit ajánlunk

  • Bruttó alapbér + éves bónuszok (~13-14. havi fizetés)

  • Laptop, telefon

  • Folyamatos képzések, tréningek

  • Modern munkakörnyezet

  • Magas színvonalú technológiai megoldások

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió