www.cvonline.hu

Junior és senior java fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 660665
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Komplex, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése

Feladatkör, felelősségek:    • Komplex, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése

• Csapatmunkában történő együttműködés

• Hibajavítás, verziókövetés

• Innovatív fejlesztési projektekben való részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Főiskolai / egyetemi végzettség

• Junior pozícióban min. 1 év, senior pozícióban min. 3 év szakmai tapasztalat

• Java, JSP, Spring alapú webes projektekben szerzett szakmai tapasztalat

• HTML, CSS, JavaScript ismeret

• Agilis fejlesztési módszertanok (Scrum, Kanban) ismerete

• UML és Design patternek valós ismerete, WebService tudás

• SVN, JIRA használata, DB ismeret előny

Nyelvtudás:    • Magabiztos, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió